Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ot aramak

Rüyada ot aramak

Rüyada ot aramak ekmek bulamayacağına, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına, hastalıkların biteceğine, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine ve sevdiği kişi ile neredeyse arasının açılmasına sebep olacak olaylar ile karşılaşacağına, her açıdan farklılıklar olacağına rivayet eder.

Rüyada ot aramak gördüyseniz:

  • Maddi anlamda sahip olduğumuz şeylere veya değerli eşyalarımıza sahip çıkmamız gerekebilir.

Rüyada ot aramak ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, sorunların epey büyük sorumluluklar getireceğine, ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride evladının büyük bir insan olmasını sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada oturan birini görmek aile hayatı içinde rahat edeceğine, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, başarıyla geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yabani ot görmek zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, yeniden eski düzene geri dönmek zorunda kalacağına, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada oturan bebek görmek uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada çörek otu yemek birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Rüyada otlu tarla görmek bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına ve ailesine de son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil ot vermek moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine inanılır.

Rüyada otuz rakamı görmek sorunların kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, kafasının rahatlayacağına, gönlünün rahata ereceğine, ancak Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.