Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölüye tesbih vermek

Rüyada ölüye tesbih vermek

Rüyada ölüye tesbih vermek mutlu bir aile hayatına sahip olacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölüye tesbih vermek gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi ya da aşk hayatınızı ilgilendiren konularda duygular ortaya çıkabilir veya işin içine karışabilir.

Rüyada ölünün elinde tesbih görmek zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, çeşitli problemler ile uğraşmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölüye tesbih vermek zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine işarettir.

Rüyada ölü birinden tesbih almak şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına işarettir.

Rüyada ölüden tesbih almak bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada tesbih çevirmek bir anda yükseleceğine, daha fazla para kazanacağına, çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına yorulur.

Rüyada tesbih çekip salavat getirmek iş hayatında saygı göreceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına delalettir.

Rüyada birinin tesbih verdiğini görmek yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada uzun tesbih görmek yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, çocuk sahibi olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Osman

İyi günler dilerim, bu cuma sabahında daha önce ölmüş olan bir akrabam önce mor veya turuncu renk tesbih hediye ettim ardından yeşil renk namaz tesbihi verdim. O da elinde çekti tesbihi ve hiç ölmemiş gibi sağlıklı görünüyordü. Hayırolsun inşallah yorumlar mısınız lütfen?