Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölüye bebek vermek

Rüyada ölüye bebek vermek

Rüyada ölüye bebek vermek hayatının iplerini eline alacağına, bundan sonra geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, dertlerinin sonunun geleceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine ve kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, neredeyse kahrolacağına ya da işlerinin gittikçe iyileşmeye başladığı bir dönemde düşmanlarının yapacağı bir kötülük yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, içinin de rahat edeceğine, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölüye bebek vermek gördüyseniz:

  • Alışılmadık ya da akıldışı istekler karşısında şaşkına dönebilirsiniz, olumsuz yanıtlamanın bir yolunu bulamazsanız, ardı ardına gelen ultimatomlarla uğraşılması gerekebilir.

Rüyada ölü bebekler görmek çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, neşesine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü erkek bebek doğurmak eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, işlerinin hızlanacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine, makamından olacağına yorulur.

Rüyada ölü bebekle konuşmak çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına inanılır.

Rüyada ölü ve canlı bebek görmek bir daha kopmayacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada ölü bebek gömmek kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, bereketli yağmurlara, rahatsızlıkların tedavi edileceğine delalet eder.

Rüyada ölüyü bebek olarak görmek kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına ve ileride yaşayacağı bir tartışmadan ötürü sevdiği bir kişiyi üzeceğine, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölü bebeğin canlandığını görmek etrafına güzel insanların dolacağına, kişinin altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına işaret eder.

Rüyada ölü bebeği yıkamak rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments