Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölü birine sarılmak

Rüyada ölü birine sarılmak

Rüyada ölü birine sarılmak koyu muhabbette kalacağına, iyi huylar edineceğine, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine, belirsizlikler yaşanması yüzünden gelecek için adım atmakta zorluk çekileceğine, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, evine bereket geleceğine ve bahtının açılacağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü birine sarılmak gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde kalabalık bir ortamda istediğiniz kimselerle birlikte olmanız olasıdır.

Rüyada ölünün sarıldığını görmek makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına, sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada ölüyü kefene sarılı görmek neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, yaşının verdiği olgunluğa erişmediği sürece çevresinden eleştiri almaya devam edeceğine, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölüyü öpmek sarılmak dedikodu edeceğine, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, yaşadığı yerin güzelleşeceğine, elinin bollaşacağına işaret eder.

Rüyada ölü insana sarılmak uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölü insanla sarılmak güllük gülistanlık olacağına, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölü kişiye sarılmak güzel bir haneye sahip olunacağına, manevi olarak da çöküntü içine düşeceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölüyle konuşmak sarılmak övgü dolu sözler işiteceğine ve göğsünün kabaracağına, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına işarettir.

Rüyada ölüye sarılmak ağlamak maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, dinini yaşayacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. Bir cenazedeydik ben ve ablam vardı etrafımızda da erkekler falan sonra kadınlar geldi karşılamaya gittik ölmüş yengem de sarı bir elbiseyle o kadınların arasındaydı sonra kapının yamacında durdurdu beni ve dış kapıya bakmamı söyledi ben istemedim oturduk bir köşeye sonra bir kuzenimiz geldi ablamın yanına oturdu ve ona sarıldı ben de yengeme sarıldım yengemde sana adamın elindeki telefonu gösterecektim dedi ben onun kucağında uyuklamaya başladım ve uyandım

    • Rüyanız hayır olsun,
      Bu rüya mülke, yardıma ve geçime işarettir. Rüya yorumuna göre elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına; yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına; eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına işaret eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.