Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölmüş sıçan görmek

Rüyada ölmüş sıçan görmek

Rüyada ölmüş sıçan görmek borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, insanları kırmadan araya mesafe koyacağına, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, başına uğursuz olayların geleceğine, kendine olan inancı sayesinde de hiçbir zaman karamsarlığa, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş sıçan gördüyseniz:

  • İstikrarlı olmanız şanslarınızı arttırabilir.

Rüyada evde sıçan görmek bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine yorulur.

Rüyada ölmüş sıçan görmek dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, onları gücendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sıçan yakalamak çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, bazı engellerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada siyah sıçan görmek durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, ruhen güzelleşeceğine işaret eder.

Rüyada sıçan birini görmek büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, güzel fırsatların elde edileceğine delalettir.

Rüyada büyük sıçan öldürmek sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine rivayet eder.

Rüyada sıçan yemek çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, eğlenceli günler yaşayacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına alamet eder.

Rüyada sıçan ve fare görmek iş anlamında daha geç kariyer yapacağına, hedeflerine kavuşacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments