Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölmüş birine çorap giydirmek

Rüyada ölmüş birine çorap giydirmek

Rüyada ölmüş birine çorap giydirmek kişinin kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, sevineceğine, adeta havalara uçacağına, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine ve zenginlik kapılarının sonuna kadar açılacağına, gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, geniş rızık elde edeceğine, ticarette başarılı olacağına, kazancının günden güne çok artacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş birine çorap giydirmek gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi yeniden gözden geçirin.

Rüyada yün çorap giydiğini görmek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayağa çorap giydirmek çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına inanılır.

Rüyada temiz çorap giymek çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada dar çorap giymek rüya sahibinin bu sayede ideallerine kavuşacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, anne ve baba duası alınacağına inanılır.

Rüyada beyaz külotlu çorap giymek ondan kazanç elde edeceğine, muradın gerçekleşeceğine, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada birisine çorap giydirmek hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, belki de şirketi iflasın eşiğine gelmekten kurtuluşa erileceğine, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine rivayet eder.

Rüyada yeni çorap giymek iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada yırtık çorap giymek borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, emeklerinin boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali bilgen

Rüyamda ölmüş babaanneye çorap giydirmek ne anlama gelir