Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölmüş anneye kızmak

Rüyada ölmüş anneye kızmak

Rüyada ölmüş anneye kızmak para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, huzur içinde yaşayacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, bir anda büyük bir fırsat yakalanılacağına ve sorunsuz geçecek bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş anneye kızmak gördüyseniz:

  • Ailenizden birisinin ya da bir yakınınızın sizden sürpriz talepleri olabilir veya bazı hareketlerine şaşırabilirsiniz.

Rüyada annemin bana kızdığını görmek huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, sermaye elde edeceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada annesine kızdığını görmek çok sevineceğine ve heyecanlanacağına, elindeki kazancı ya da zenginilği iş için kullanacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına inanılır.

Rüyada anne kızdığını görmek yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine inanılır.

Rüyada annenin sana kızdığını görmek uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına, emellere ulaşılacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş annenin kızdığını görmek aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına rivayet eder.

Rüyada annemin kızdığını görmek tüm sorunlarının biteceğine, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, sıkıntılı bir karar vermek zorunda kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş anneye kızmak hayatının kolaylaşacağına, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine inanılır.

Rüyada anneye bağırmak kızmak çok zor zamanlar yaşayacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Rüyada ölmüş babam dirilmiş bana büyük ablana söyle yarin saat 1 de onu bekliycem dedi. Ölmüş annemi dirilmis gördüm sonra baba ocağında evimizde kalabalık gördüm herkes bir telaş içindeydi bende dağlarda geziyormuşum biraz ot yeşillik toplamışım guya kendi evime getircem yeşillikleri. Sonra kalabalık yere geldim elimde çanta ile ölmüş annem ney o dedi bende dağlarda galdirik o bu var dedim firinada ekmek atmışlar pişmiş canim çekti bana birtane verin de eve gotureyim dedim annem kizdi bana benimde zoruma gitti sessizce köşeye çöküp ağlamaya başladım bir yandan da kocami telefonla aramaya çalışıyorum gelip beni buradan alsin diye. Ölmüş annem cok soğuktu bana karşı. Bu yaşadığı zamanlarda da böyleydi cok soğuk tu bana karşı. Ölmüş hali bile aynı hep böyle soğuk bir şekilde görüyorum onu. Bu rüya neyin habercisi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.