Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada olgun başak görmek

Rüyada olgun başak görmek

Rüyada olgun başak görmek sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, ancak yapılacak bir hata yüzünden işlerin tersine döneceğine, hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, aşılması zor da olsa problemler için yardım alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada olgun başak gördüyseniz:

  • Mücadele ya da rekabet gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz.

Rüyada olgunlaşmış başak görmek onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, huzursuzluklara neden olacak sözlerin duyulacağına rivayet eder.

Rüyada olgun başak görmek yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil başak görmek kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine delalettir.

Rüyada ekin başak görmek hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine rivayet eder.

Rüyada başak yemek çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil başak tarlası görmek sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına ve bu kişinin sağlığının yakın zamanda Allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, aile içindeki huzurun kaçacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada başak ismi görmek rahatsızlık vereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, belalı insanlara denk geleceğine alamet eder.

Rüyada kuru başak görmek rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağına, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments