Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölen büyükleri görmek

Rüyada ölen büyükleri görmek

Rüyada ölen büyükleri görmek eğer yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, zor ve kötü günler geçireceğine, hafifleyeceğine, şifa bulacağına, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına, son model arabaya sahip olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen büyükleri gördüyseniz:

  • Romantizm önemli bir ilişkinizi güçlendirebilir.

Rüyada gökyüzünde büyük yıldız görmek geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine yorulur.

Rüyada büyük ve kalın yılan görmek hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, kazanç kapılarının kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bulanık suda büyük balık görmek hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı büyük yılan görmek yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine, kalp kırmayacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına delalettir.

Rüyada büyük bir tır görmek kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, işindeki verimliliğinin artacağına, yaşam standartlarının da yükseleceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına delalet eder.

Rüyada büyük bir eve taşınmak sıkıntıların son bulacağına, ne yapacağını şaşıracağına, çıkmaza düşeceğine, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada devlet büyüğü misafir etmek sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine işarettir.

Rüyada büyük çirkin balık görmek kazancının düşeceğine, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, kişinin sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments