Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölen birinden altın bilezik almak

Rüyada ölen birinden altın bilezik almak

Rüyada ölen birinden altın bilezik almak kişinin gönlünün ferahlayacağına, kafasının da rahat edeceğine, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, istenmeyen durumlarla karşılaşacağına, dertlerin biteceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, hastalıkların yakınına uğramayacağına, ona emek vereceğine, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölen birinden altın bilezik almak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var veya sevdiğiniz kişilerle eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Rüyada annemin kolunda altın bilezik görmek en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine, sorunların sürekli artacağına alamet eder.

Rüyada koluna altın bilezik görmek gönül hoşluğunu yakalayacağına, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına işaret etmektedir.

Rüyada altın yüzük bilezik takmak resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine ve istenmeyen bir kişinin misafir olarak haneye geleceğine ve çok üzüntü duyulacağına, uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, iyileşeceğine, huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada koluna altın bilezik takmak sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, gözyaşı dökeceğine inanılır.

Rüyada birinin kolunda altın bilezik görmek işlere burnunu sokan insanlar olacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine delalettir.

Rüyada iki altın bilezik görmek yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, gereksiz bir harcama yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın bileziğin kırılmasını görmek iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, maddi açıdan çıkmaza girdikleri ve sorunlu dönemler geçirdikleri sırada yardım eli uzatılacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine yorulur.

Rüyada altın bilezik hediye edildiğini görmek koyu muhabbette kalacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.