Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölen arkadaşını görmek

Rüyada ölen arkadaşını görmek

Rüyada ölen arkadaşını görmek pek çok fırsatı kaçıracağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, borçların sonlandırılacağına, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, zor durumların el birliği ile aşılacağına delalettir.

Rüyada ölen arkadaşını gördüyseniz:

  • Sizi rahatlatacak aktivitelerle vakit geçirmelisiniz.

Rüyada çok sevdiğin arkadaşını görmek dostlarıyla bir araya geleceğine, deşarj olacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine işarettir.

Rüyada bir arkadaşının evini görmek hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, moralinin ve sağlığının da bozulacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşı yanarken görmek kötü haberler alınacağına, yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına ve bir süre daha gerçekleştirilemeyeceğine, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine işarettir.

Rüyada arkadaşının dargın olduğunu görmek kişinin hiçbir konuda doğru adımlar atamayıp kendisini zora sokacağına, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine delalettir.

Rüyada iş arkadaşıyla tartışmak işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, ticarette şansının düşeceğine delalettir.

Rüyada yakın arkadaşına küsmek imkanlarının genişleyeceğine, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine, özgüveninin bitme noktasına geleceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının nişanlı olduğunu görmek terfi edeceğine bu vesileyle yokluktan kurtulacağına, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, sağlığını geri kazanacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşının adet kanı görmek yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine ve sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments