Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada okunmuş su içmek

Rüyada okunmuş su içmek

Rüyada okunmuş su içmek aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına ve hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, hem de hayat standartlarının yükseleceğine rivayet eder.

Rüyada okunmuş su içmek gördüyseniz:

  • İlerlemek istiyorsanız, olayları akışına bırakmalısınız.

Rüyada okunmuş su içmek parasının ve malının çoğalacağına, edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, yeni bir araba satın alınacağına delalet eder.

Rüyada okunmuş su almak bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, işlerin günden güne daha da açılacağına delalettir.

Rüyada oğlunun suya düştüğünü görmek çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, hayat boyu desteği olacağına, yakaladığı bu şansın garanti olacağına yorulmaktadır.

Rüyada oğlunu suyun içinde görmek kişinin başarısızlığa düşeceğine, moral bozukluğu yaşanacağına, kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine delalet eder.

Rüyada okunmuş su görmek tüm sıkıntıları, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, işlerin günden güne artacağına, konfor içinde olacağına, borçlarını ödeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çeşmeden acı su içmek çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, elinin darlık görmeyeceğine inanılır.

Rüyada akarsudan su içmek sorunlarının çözüleceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, gittiği yolda kendisini ispatlayacağına, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına inanılır.

Rüyada cam şişeden su içmek geniş bir ev satın alacağına, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments