Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada oğlunun yüzünü görmek

Rüyada oğlunun yüzünü görmek

Rüyada oğlunun yüzünü görmek daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına, mutluluk ve huzur bulacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, refahının ve varlığının artacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına alamet eder.

Rüyada oğlunun yüzünü gördüyseniz:

  • Başkaları veya sosyal yaşamınız için gereğinden fazla harcama yaptığınızı fark edebilirsiniz.

Rüyada yüzünün okşandığını görmek sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına ve iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, borçlarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada oğlunu yüzerken görmek ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada oğlunun yüzüne tükürmek işlerinin hafifleyeceğine, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada oğlunun yüzünü görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine rivayet eder.

Rüyada oğlunu suyun içinde görmek işinden geri kalacağına, canın derdine düşeceğine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine yorulur.

Rüyada oğluna sarılıp öpmek eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, üzüntülerin son bulacağına, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayallerin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada başkasının evinde mevlüt okunduğunu görmek türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada yemekli mevlit okutmak sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.