Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada namazı şaşırmak

Rüyada namazı şaşırmak

Rüyada namazı şaşırmak bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, bir sebeple kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının Allah’tan geldiğini düşünmesi gerektiğine ve bu sayede kendisini kısa bir zaman içinde toparlayacağına, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına ve alacağı bazı haberler yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada namazı şaşırmak gördüyseniz:

  • Toplum içindeki duruşunuzu ilgilendiren durumlar, dünyadaki yeriniz veya iş hayatınızla ilgili çalışmalarınız ön plana çıkıyor.

Rüyada namaz kılarken şaşırdığını görmek daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına alamet eder.

Rüyada namaz kılarken kıbleyi şaşırmak o kişiyi istese de hayatından çıkaramayacağına, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada namazda şaşırdığını görmek hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, ancak rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine delalettir.

Rüyada şaşırarak namaz kılmak çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada namazda şaşırmak aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına alamet eder.

Rüyada namazı şaşırmak sorunların kısa zamanda temizleneceğine, ferah bir haneye sahip olunacağına, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine, kişinin hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada gözlerin şaşı olduğunu görmek başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına ve çalışmaların en iyi yerlerinde kapris çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şaşı olmak kalp kırıklığı olacağına, kötü günlerin bir daha yaşanmayacağına, bugüne kadar kendisine müsamaha gösteren ailesinin artık destek vermeyeceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Rüyamda namaz kılarken hata yapıp namazımı bozuyorum. Sonra tekrar niyet edip başlıyorum ama yine bir yerde hata yapıyorum. Yine tekrar başlıyorum. Bu olay birkaç böyle tekrarlanıyor. Sonra uyanıyorum. Sizce bu ne anlama geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.