Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada namaz kılmak için abdest almak

Rüyada namaz kılmak için abdest almak

Rüyada namaz kılmak için abdest almak kısmetinizin açılacağına, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, içine kapanacağına, hem de zengin biri olacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, parasının ve makamının artacağına rivayet eder.

Rüyada namaz kılmak için abdest almak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler kendilerini engellediğinizi, yollarına çıktığınızı veya sizi zorlamak gerektiğini düşünerek sizi tartışma ortamlarına ya da güç mücadelelerine çekebilirler.

Rüyada abdestsiz cenaze namazı kılmak sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, rüya sahibinin bu şansını iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada teyemmüm abdesti alıp namaz kılmak her zaman şükür içinde olacağına, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, kazancının azalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine yorulur.

Rüyada camide abdestsiz namaz kılmak sözünde duracağına, hep dua edeceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına delalet eder.

Rüyada abdest alıp sabah namazı kılmak takdir edilen kişi olacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, çalışmalarının yarıda kalacağına rivayet eder.

Rüyada abdestsiz cuma namazı kılmak aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına yorulmaktadır.

Rüyada camide abdest almak namaz kılmak düşlediği evliliğin gecikeceğine, moral bozukluğu yaşanacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına rivayet eder.

Rüyada abdest alıp cuma namazı kılmak insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada namaz kılmak abdest almak dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments