Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada namaz kılarken vurulmak

Rüyada namaz kılarken vurulmak

Rüyada namaz kılarken vurulmak kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, geçiminin zorlaşacağına inanılır.

Rüyada namaz kılarken vurulmak gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkilerinizde asabi tutumlar sergilemekten kaçınmalısınız.

Rüyada namaz kılarken vurulmak onu alkışlayacağına, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini namaz kılarken görmek birlikteliğe başlayacağına, maddi ve manevi zararların sona ereceğine, çaresiz durumlarda kalacağına inanılır.

Rüyada namaz kılarken duaları yanlış okumak dertlerin biteceğine, rüya sahibinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına rivayet eder.

Rüyada namaz kılanların önünden geçmek elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına, halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada namaz kılanın önünde durmak hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına, yeni iş kapılarının açılacağına, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine delalet eder.

Rüyada namaz kılmamak parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada namaz kılan polis görmek yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine, güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına, onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına yorulmaktadır.

Rüyada sabah namazını kılmamak cebine giren paranın gittikçe azalacağına, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments