Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mübarek kişi görmek

Rüyada mübarek kişi görmek

Rüyada mübarek kişi görmek art niyetli kişilere uyacağına, ayıplı yolara sapacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağına, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada mübarek kişi gördüyseniz:

  • Öyleyse bunu kullanın.

Rüyada mübarek kişi görmek olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine inanılır.

Rüyada mübarek bir yer görmek büyük bir karar verileceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine yorulur.

Rüyada mübarek bir insan görmek böylece rahatsızlığından kurtulacağına, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine delalettir.

Rüyada mübarekleri görmek dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, gerçek mutluluğu tadacağına işaret eder.

Rüyada mübarek yerleri ziyaret etmek iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mübarek birinin mezarını görmek yarınlarının dünlerini aratmayacağına, çok büyük mutluluklar duyacağına, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına işarettir.

Rüyada mübarek su içmek bolluğun ve bereketin düşeceğine, tartışma, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, endişelerin son bulacağına inanılır.

Rüyada mübarek yere gitmek kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments