Rüyada morarma görmek

Rüyada morarma görmek üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine, sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına ve hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına ancak devamının bir türlü gelmeyeceğine, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, deyim yerindeyse paranın pul olacağına, yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine işarettir.

Rüyada morarma gördüyseniz:

  • İmkansız şeyler vaat eden oluşumlardan ya da ürünlerden uzak durun.

Rüyada mor hamur görmek soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına yorulur.

Rüyada ayakları mor görmek ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine delalettir.

Rüyada mor zambak çiçeği görmek en gösterişli arabalara bineceğine, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, zorlukları teker teker aşacağına, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mor renk duvar görmek çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada yüzü morarmış birini görmek kişinin tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, işlerin toparlanacağına işarettir.

Rüyada saçı mora boyatmak yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, kısmet alacağına yorulur.

Rüyada mor çiçek vermek alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, rüya sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada mor sandalye görmek borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top