Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mezara su dökmek

Rüyada mezara su dökmek

Rüyada mezara su dökmek gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, çözüm bulmak için fikir danışacağına, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezara su dökmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda sinirli davranışlarınızın zararını görebilirsiniz.

Rüyada mezar su dökmek her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, sıkıntılı günler yaşayacağına delalettir.

Rüyada mezara su dökmek işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına inanılır.

Rüyada mezarlara su dökmek çok önemli başarılar elde edileceğine, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, gülüp eğleneceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına delalet eder.

Rüyada mezarlığa su dökmek hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada mezarlıklara su dökmek geride bırakacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, açık renkli yılanlar ise karşınızdakini fazla etkilemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezarın üstüne su dökmek zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, büyük işlere girileceğine, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi mezarına su dökmek çok büyük sıkıntılar çekeceğine, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, para kazanmaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta su dökmek adım adım başarıya ulaşılacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments