Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mermer yıkamak

Rüyada mermer yıkamak

Rüyada mermer yıkamak kendisini çok iyi hissedeceğine, yokluğa, darlığa düşeceğine, rızkından olacağına, uzun bir süre boyunca çekeceğine, ayrıca bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mermer yıkamak gördüyseniz:

  • Yakın arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek tartışmalar ya da anlaşmazlıklar olabilir.

Rüyada mermer merdiven yıkamak çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada mermer yıkamak alim ve bilge insan olacağına, insanların gözünde saygıdeğer, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada siyah mermer görmek sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, kişinin rahat bir nefes alacağına inanılır.

Rüyada mermer tezgah görmek üzüntülerin biteceğine, hastalıkların şifa bulacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine rivayet eder.

Rüyada mermer parçası görmek bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, bu işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, onlardan destek göreceğine ve hayır bulacağına delalettir.

Rüyada mermer merdiven çıkmak evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, kudretinin yerine geleceğine, işe gösterilen ilginin artacağına inanılır.

Rüyada mermer mezar görmek çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına işaret eder.

Rüyada mermer üzerinde yürümek sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments