Rüyada merdivene oturmak

Rüyada merdivene oturmak çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve rüya sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, eskisinden de iyi olacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına delalettir.

Rüyada merdivene oturmak gördüyseniz:

  • Herkesi kendiniz gibi görmemelisiniz.

Rüyada merdiven başında oturmak uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, sorunlarından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada yüksek merdivende oturmak yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada merdivende oturduğunu görmek kendisine bir çiftlik evi alacağına, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada merdiven basamağında oturmak yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, kolaylık elde edeceğine, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına delalettir.

Rüyada merdivene oturmak karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına, sonradan da aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına, moralini ve neşesini kaybedeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına tabir olunur.

Rüyada merdiven oturmak olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine işarettir.

Rüyada merdivenin başında oturmak özellikle bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına işaret eder.

Rüyada merdivenlerde oturmak yaptığı hareketlerin aşırılığını fark etmemesi sonucunda ise çevresi ve sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına, çok sevdiği insanlardan ihanet göreceğine ve bu ihanetten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük hastalık yaşayacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top