Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada melek şeklinde bulut görmek

Rüyada melek şeklinde bulut görmek

Rüyada melek şeklinde bulut görmek hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine, bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına ve rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine, parasız ve işsiz kalacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına delalettir.

Rüyada melek şeklinde bulut gördüyseniz:

  • Rekabet anında sürprizler sizi güçlü kılabilir.

Rüyada melek şeklinde bulut görmek ticaret ehli olacağına, yönetici makamına geleceğine, onları koruyup kollayacağına, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine delalettir.

Rüyada at şeklinde bulut görmek ekmek bulamayacağına, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, dinen sakıncalı bir iş işlediğine işaret etmektedir.

Rüyada insan şeklinde bulut görmek karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine ve sevinçli haberler alınacağına rivayet eder.

Rüyada kalp şeklinde bulut görmek kazancının günden güne çok artacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, üzüleceğine, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada melek şekli görmek kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine işaret eder.

Rüyada buluttan melek görmek mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine, güç ve kudret kazanacağına, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada şeytanı insan şeklinde görmek işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, çok para kazanılacağına yorulur.

Rüyada balık şekli görmek belki de hiç görmediği bir kişi tarafından büyük zarara ve ziyana uğratılacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, mutluluğun ve kazancın azalacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments