Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mavi tatlı görmek

Rüyada mavi tatlı görmek

Rüyada mavi tatlı görmek kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına tabir olunur.

Rüyada mavi tatlı gördüyseniz:

  • Yapacağınız kişisel çalışmalar sizin için verimli olacak.

Rüyada mavi tatlı görmek dileklerinin de kabul olacağına, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına tabir olunur.

Rüyada mavi tatlı yemek uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, herhangi bir sağlık sorunu çekmeyeceğine delalet eder.

Rüyada tatlıya tuz atmak haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına,   yapılan hataların telafi edileceğine, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının tatlı yaptığını görmek sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada tatlı kiraz yemek kazancını büyük miktarda arttıracağına, nefsini terbiye etmeyi başaracağına, zararını tamamen kapatacağına delalet eder.

Rüyada höşmerim tatlısı görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına, ağız tadına kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada tatlı şarap içtiğini görmek büyük paralara sahip olacağına, zor durumda bırakacağına, şansızlığın kırılacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine delalettir.

Rüyada incir tatlısı görmek olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments