Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mavi spor ayakkabı görmek

Rüyada mavi spor ayakkabı görmek

Rüyada mavi spor ayakkabı görmek iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına, borçlarının ödeneceğine, gelirinin sürekli olacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, gün yüzü görmeyeceğine, her zaman çok üzgün olacağına, anne baba kavgası ile uğraşılacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine inanılır.

Rüyada mavi spor ayakkabı gördüyseniz:

  • Bazı kişileri üzecek fikirlerinizi dile getirebilirsiniz.

Rüyada mavi spor ayakkabı giymek evine bereket geleceğine ve bahtının açılacağına, eşlerinin kapanacağına, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine rivayet eder.

Rüyada mavi spor ayakkabı görmek aşama göstermeyeceğine ve iyi şekilde sonuçlanmayacağına, hastalıkların yakınına uğramayacağına, kolaylık sağlayacağına yorulur.

Rüyada mavi spor araba görmek gözyaşının kuruyacağına, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine, saygın bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada spor ayakkabısı görmek daima önüne bakacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine delalettir.

Rüyada beyaz spor ayakkabı görmek hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, anne ve baba ile iplerin kopma noktasına geleceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada sarı spor ayakkabı görmek yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine delalettir.

Rüyada lacivert spor ayakkabı giymek yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeni spor ayakkabı görmek deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, itibar göreceğine inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments