Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mavi örümcek görmek

Rüyada mavi örümcek görmek

Rüyada mavi örümcek görmek işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kötü durumlara düşürüleceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, takdir edilen kişi olacağına, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi örümcek gördüyseniz:

  • Zamanlamaya dikkat etmelisiniz.

Rüyada mavi örümcek görmek yüzünün güleceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, çok üzülse de başka çıkar yol bulamayacağına, psikolojinizi düzeltecek gelişmelere tabir olunur.

Rüyada örümceğin vücudunda dolaştığını görmek bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, isminden sıkça söz ettireceğine, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına inanılır.

Rüyada tavanda örümcek ağları görmek kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada dev örümcek görmek herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, işinin aksayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada büyük örümcek görmek neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, nasıl davranması gerektiğini bilmeyeceğine, elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada vücudundan örümcek çıktığını görmek iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada mutfakta örümcek ağı görmek daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada vücudunda örümcek gezdiğini görmek terfi edeceğine bu vesileyle yokluktan kurtulacağına, işinde ustalaşacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments