Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mavi fincan görmek

Rüyada mavi fincan görmek

Rüyada mavi fincan görmek gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi fincan gördüyseniz:

  • Belirsizlikler nedeniyle ani tepkiler vermekten kaçının.

Rüyada mavi fincan görmek çok güzel adımlar atılacağına, eşinin de kendisi gibi İslami kurallara uymaya çalışan, ağzından Allah ismini düşürmeyen, her işine duayla başlayan biri olduğuna, aile büyüklerine saygı göstereceği gibi, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine alamet eder.

Rüyada boş fincan görmek yaşanan zor günlerin biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine delalettir.

Rüyada kırık fincan görmek çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, zahmete düşeceğine yorulur.

Rüyada bakır fincan görmek ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, hürmetinin, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada fincan kırılması görmek alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, maneviyata daha çok önem verileceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kahve fincanı satın almak bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına tabir olunur.

Rüyada birine fincan vermek dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, gidilecek yönün belirleneceğine, kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine yorulur.

Rüyada sapı kırık fincan görmek üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, ortaklıklar varsa da bozulacağına, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aysun

Fincan takımı almışım paketi açıyorum fincanlar değişik çıkıyor küçükler elime alıyorum sapı kırılıyo