Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada maaşını almak

Rüyada maaşını almak

Rüyada maaşını almak karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, deneyim kazanacağına, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kendi işini kuracağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, etrafındaki insanlara karşı mahcup olacağına yorulur.

Rüyada maaşını almak gördüyseniz:

  • Eski dostlarınız sizi arayıp sohbetleriyle canlandırabilirler.

Rüyada maaş alamamak ticaretinin gelişeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada maaş bordrosu görmek çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, itibar kazanacağına, zenginlik elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına işaret eder.

Rüyada maaşının arttığını görmek yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada maaş zammı görmek evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, kafasının da rahat edeceğine, çok güzel olaylar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada fazla maaş almak karamsar ve umutsuz olacağına sonra da kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, adını kirleteceğine yorulur.

Rüyada yüksek maaş almak sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine ve iş arkadaşlarından destek görmediği için onlarla arasının açılacağına işarettir.

Rüyada maaşının yükseldiğini görmek çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, bu durumun iş hayatına da yansıyacağın ve iş hayatında gayet güzel giden çalışmaların durma noktasına geleceğine, bazı ortak işlere gireceğine, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine rivayet eder.

Rüyada maaşının azaldığını görmek hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments