Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada lekeli yüz görmek

Rüyada lekeli yüz görmek

Rüyada lekeli yüz görmek kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, çok kötü olaylar yaşayacağına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, geçim derdi yaşayacağına, aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, sorunlarının sona ereceğine yorulur.

Rüyada lekeli yüz gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız da renklenebilir.

Rüyada yüzünde leke olduğunu görmek bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine, hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzünü lekeli görmek bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, böylece hayırlı bir yola girileceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına alamet eder.

Rüyada yüzü lekeli bebek görmek gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, işlerinden feragat edeceğine, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına işaret eder.

Rüyada yüzünde kahverengi leke görmek parasının her zaman bereketli olacağına, duygularını açığa vuracağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına rivayet eder.

Rüyada bebeğin yüzünde leke görmek bunu uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına, alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına tabir olunur.

Rüyada yüzünün lekeli olduğunu görmek isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına inanılır.

Rüyada yüzünde doğum lekesi görmek maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sağlığının da yerine geleceğine inanılır.

Rüyada yüzünde kara leke görmek adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments