Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada lacivert arabaya binmek

Rüyada lacivert arabaya binmek

Rüyada lacivert arabaya binmek maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına, bol kazançlı günler geçireceğine, verdiği sözleri tutacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına, şansının her daim kendisinden yana gideceğine işarettir.

Rüyada lacivert arabaya binmek gördüyseniz:

  • Duyacağınız ani duygusal itilimleri aşk zannetmek gibi yanılgılara düşmemeye gayret etmelisiniz.

Rüyada lacivert arabaya binmek büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada lacivert araba görmek esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Rüyada lacivert araba almak hayırlı olmayan işlerden uzak durarak, Allah yolunda ilerleyeceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada lacivert renk araba görmek başarılı çalışmalara imza atacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada arabaya binmek sürmek sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, engellerden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada bordo arabaya binmek lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapısız arabaya binmek çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine ve çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, kişinin kazancının çoğalacağına, toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşüleceğine delalettir.

Rüyada birinin arabasına binmek bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments