Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada küs olduğun eşini görmek

Rüyada küs olduğun eşini görmek

Rüyada küs olduğun eşini görmek kişinin adeta gençleşeceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına, mal ve para sahibi olacağına, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, çok kötü hissedileceğine, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada küs olduğun eşini gördüyseniz:

  • Bazı konularda yetersiz kalan kişiler sıkıntı yaratabilir.

Rüyada eşiyle küs olduğunu görmek kişinin hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, üzüntülerin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşiyle küs olmak parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, zor bir durumda kalacağına, parasının ve malının artacağına işaret eder.

Rüyada eşini küs görmek müşkül durumların üstesinden geleceğine, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına, hayatını dilediği hale getirmek için bu yönde hareket edeceğine rivayet eder.

Rüyada küs olduğun eşini görmek yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, hasretlerin biteceğine, el attığı birçok işte zarar edeceğine rivayet eder.

Rüyada küs eşini görmek başının derde gireceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına ve sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine işarettir.

Rüyada küs olan eşle barışmak deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, bununla kalmayarak iflas edeceğine, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada eşinin küs olduğunu görmek çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, hane içinde tartışmaların başgöstereceğine rivayet eder.

Rüyada küs olduğu eşini görmek yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, bereket ve zenginlik bulacağına, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments