Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kurumuş çeşme görmek

Rüyada kurumuş çeşme görmek

Rüyada kurumuş çeşme görmek çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, bir üniversitede hoca olunacağına, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada kurumuş çeşme gördüyseniz:

  • Ani tepki, karar veya hareketlerden kaçınmalısınız.

Rüyada kurumuş çeşme görmek sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine ve üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada devlet kurumu görmek başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, kişinin tüm hayallerinin yıkılacağına, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kurumuş toprak görmek iyi ve güzel huylarını terk edeceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine inanılır.

Rüyada kurumuş çiçek görmek içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına ve maddi olarak da büyük destek vereceğine, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına yorulur.

Rüyada kurumuş yaprak süpürmek hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kurumuş böcek görmek hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına da işaret eden rüya, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, sorunların birbiri ardına geleceğine, dertlerin artacağına, dertlerinden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurumuş bağ görmek rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine rivayet eder.

Rüyada kurumuş çamaşır toplamak bekârlığına da veda edeceğine, içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments