Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kuran işitmek

Rüyada kuran işitmek

Rüyada kuran işitmek kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, onunla mutlu bir hayat kuracağına, zararların yakında telafi edileceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuran işitmek gördüyseniz:

  • Kaçınılması zor diyaloglar söz konusu olabilir.

Rüyada kuran sesi işitmek yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuran işitmek Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine, zor zamanlar geçirileceğine, bu yüzden rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına yorulur.

Rüyada patrondan azar işitmek rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, iş değişikliğine gidileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına yorulur.

Rüyada ölü birinden azar işitmek sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, bu sayede yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada güzel söz işitmek işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına, ümitsizliğe işarettir.

Rüyada hadis işitmek sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine alamet eder.

Rüyada anneden azar işitmek başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına ve çok güzel günler görüleceğine, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, kasasının ağırlaşacağına delalet eder.

Rüyada müdüründen azar işitmek iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, ağız tadının yerine geleceğine, arkadaşları, dostları, akrabaları, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.