Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kundura almak

Rüyada kundura almak

Rüyada kundura almak bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, sorunlarını teker teker aşacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine, yeni çalışmalar yapılacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, mesleğinde atılım yapacağına, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine delalet eder.

Rüyada kundura almak gördüyseniz:

  • Uzlaşılması zor isteklerle gelen kişiler yorucu olabilir, elinizden geldiğince kayıtsız kalmaya çalışmalısınız.

Rüyada kundura dükkanı görmek amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, kazancının çoğalacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada kunduracı görmek maddi durumun düzeleceğine, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı kundura görmek yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kundura kaybetmek karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, mutluluğunun daim olacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, dileklerin yerine geleceğine inanılır.

Rüyada kundura görmek kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, moralinin düzeleceğine, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada beyaz kundura görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada kundura ayakkabı görmek aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine inanılır.

Rüyada siyah kundura görmek çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments