Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kümesten yumurta toplamak

Rüyada kümesten yumurta toplamak

Rüyada kümesten yumurta toplamak iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, komşularla ters düşüleceğine, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kümesten yumurta toplamak gördüyseniz:

  • Çevrenize karşı biraz saldırgan bir tutum içine girebilirsiniz.

Rüyada kümesten yumurta toplamak gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, mali olarak çok güçlü hale geleceğine, kötü gününden de geri duracağına delalettir.

Rüyada başkasının kümesinden yumurta toplamak özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kümes ve yumurta görmek işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, moral bozukluğu nedeni ile bir süreliğine her şeyi askıya alacağına, sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kümeste tavuk ve yumurta görmek çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, sevimsiz bir kişi ile kurulmuş bir ortaklıkta zor zamanlar yaşanacağına, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kümesten yumurta çalmak herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kümesde yumurta görmek çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada kümeste yumurta görmek rüya sahibi erkekse şansının açılacağına, girilen işlerden büyük zarar edileceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına işarettir.

Rüyada kümesten yumurta aldığını görmek herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine, tatsızlıkların aşılacağına, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments