Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada küçük yaşta evlenmek

Rüyada küçük yaşta evlenmek

Rüyada küçük yaşta evlenmek deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, işlerinin kısa zamanda açılacağına, maddi durumunun düzeleceğine, ayağının tökezleyip, işlerinin aksayacağına, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına, girdiği projelerden zararla çıkacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, stres atılacak aktiviteler yapılacağına işarettir.

Rüyada küçük yaşta evlenmek gördüyseniz:

  • Bazı olayların geçerli veya anlaşılabilir nedenleri olabileceğini unutmamalı, sabırlı olmalısınız.

Rüyada yaşça küçük biriyle evlenmek anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, zorlukları aşacağına, kişinin eşi ile yataklarını ayıracak kadar büyük sorunlar yaşayacağına delalettir.

Rüyada küçük yaşta evlendiğini görmek üzgün olacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına delalettir.

Rüyada kendinden yaşça küçük biriyle evlenmek isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, kişinin sıkıntıların artacağına, kazancın ve ekmeğin eksileceğine, rüya sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına delalet etmektedir.

Rüyada küçük yaşta evlenmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinin boşa gideceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına delalet eder.

Rüyada birini küçük yaşta görmek kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, birikim yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunu küçük yaşta görmek hayırlı bir şekilde ilerleyen işlerin sekteye uğrayacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına rivayet eder. Kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların başgöstereceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına böylece ümitlerini, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, başarıları ile konuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada küçük yaşta nişanlanmak şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, yeni bir eve sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada küçük yaşta gelinlik giymek cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, saygınlık göreceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments