Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kucakta gezmek

Rüyada kucakta gezmek

Rüyada kucakta gezmek çok hayırlı işlere atılacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, hayatının iyileşeceğine, temize çıkacağına, kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada kucakta gezmek gördüyseniz:

  • Sorumluluklarınızı ihmal etmeniz, görevlerinizi yerine getirmemeniz veya sözlerinizde durmamanız durumunda eleştiri ya da şikayetlere maruz kalabilirsiniz.

Rüyada kucakta gezmek sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, bunun da onun için büyük bir rahatlık ve kolaylık olacağına, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına delalettir.

Rüyada anneyi kucakta taşımak ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, başarısının artacağına, bol para kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeği kucakta taşımak sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kucakta taşındığını görmek gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, kişinin arkadaşlarından gelecek bir belaya, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine alamet eder.

Rüyada kucakta bebek görmek iş hayatında yaşanan rekabetlerden büyük başarılar ile çıkılacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kucakta bebek ölmek işlerin çığırından çıkacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, işlerin daha kötü bir hal alacağına, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada kucakta altın görmek kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına, en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bebeği kucakta görmek kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments