Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada köprü üzerinde olmak

Rüyada köprü üzerinde olmak

Rüyada köprü üzerinde olmak yaşadığı zorlukların biteceğine, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine tabir olunur.

Rüyada köprü üzerinde olmak gördüyseniz:

  • Kendi fikir, nasihat veya önerilerinize güvenebilirsiniz.

Rüyada uzun köprüden geçmek duyduğu endişenin iki kat artacağına, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, bol kazançlı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada yol köprü görmek ancak rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, parasız kalacağına işarettir.

Rüyada demirden köprü görmek zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada köprüden birinin düştüğünü görmek Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, aksiliklerin yakayı bırakmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada köprü yıkıldığını görmek yapılan işte çok zarar edileceğine, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine delalettir.

Rüyada asma köprüden geçmek hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada arabayla köprüden düşmek sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, tartışmalar yaşanıp aile huzurunun tamamen bozulacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine yorulur.

Rüyada yüksek bir köprüden geçmek bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, torunlarına dahi yeteceğine, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments