Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada köpek balık tutmak

Rüyada köpek balık tutmak

Rüyada köpek balık tutmak bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, zarar etmeyeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, bu sayede yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine işaret eder.

Rüyada köpek balık tutmak gördüyseniz:

  • Açığa çıkan şeyleri dikkatle dinlemelisiniz.

Rüyada oltayla köpek balığı tutmak yeni işler yapılacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, işinde en iyisi olacağına işarettir.

Rüyada köpek balık tutmak yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, kendi çok iyi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada köpek tutmak büyük kazançlar elde edeceğine ve kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına işarettir.

Rüyada denizden köpek tutmak hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, sevinçli haberlerin alınacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada köpekbalığı tutmak yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada köpeği tutmak sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına, borçlanarak bazı işlere atılacağına rivayet eder.

Rüyada köpeğin kuyruğunu tutmak derdin sona ereceğine, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah köpek tutmak üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments