Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kocanın parmağında alyans görmek

Rüyada kocanın parmağında alyans görmek

Rüyada kocanın parmağında alyans görmek kişiye hep umut olacağına ve iyilik getireceğine, umduğunu bulamayacağına, aradaki buzları eriteceğine, rızkının da genişleyeceğine, hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, hayatınızın neşe dolacağına, güzelleşeceğine, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kocanın parmağında alyans gördüyseniz:

  • Kendi koşullarınızda diretebilecek pozisyondasınız.

Rüyada kocanın parmağında alyans görmek eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin parmağında alyans görmek dertlerinin sona ereceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine, iyi halini yitireceğine inanılır.

Rüyada parmağında alyans yüzük görmek aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilinin parmağında alyans görmek güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine delalettir.

Rüyada parmağında alyans görmek yeni bir eve taşınacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, hayatının da herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine delalettir.

Rüyada kızının parmağında alyans görmek kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, bu sayede iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine delalet eder.

Rüyada erkeğin parmağında alyans görmek kazanca kavuşacağına, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada parmakta alyans görmek işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments