Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kocaman bir havuz görmek

Rüyada kocaman bir havuz görmek

Rüyada kocaman bir havuz görmek kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hayırlı kapıların açılacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, maharetli bir kişi ile evlenileceğine, rahat bir hayat yaşanacağına, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına, sorunlarını bu iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına işarettir.

Rüyada kocaman bir havuz gördüyseniz:

  • Seçtiğiniz yol veya yöntem çevreniz ya da çevrenizle ilişkilerinizi etkileyebilir.

Rüyada kocaman bir havuz görmek birikimlerine büyük zarar  geleceğine, kariyer sahibi olacağına, ilerleyeceğine, tatlı ve güzel bir yoğurt görmesi ise alın terinin karşılığını alacağına delalet eder.

Rüyada kocaman havuz görmek hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, hidayete ermeyi de başaracağına, sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına delalet eder.

Rüyada kocaman tencere görmek hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine yorulur.

Rüyada kocaman sivilce patlatmak kişinin dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, arkasının daha sağlam hale geleceğine, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine işarettir.

Rüyada kocaman arı görmek verdiği vaatleri yerine getireceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, dünya malına doymak bilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada kocaman şeftali görmek yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, sıkıntının günden güne artacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine işarettir.

Rüyada kocaman koyun görmek başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kocaman uçak görmek birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, çevresinin genişleyeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.