Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kızını balkondan düştüğünü görmek

Rüyada kızını balkondan düştüğünü görmek

Rüyada kızını balkondan düştüğünü görmek gururlandıracak işler yapacağına, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, başarısız olacağına, kötü günler geçireceğine, büyük zarar verecek kişilerle muhatap olacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, şanslı günlerin kapıda olduğuna, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kızını balkondan düştüğünü gördüyseniz:

  • Ağır bir engellenme etkisi altındasınız.

Rüyada kızını balkondan düştüğünü görmek aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, karanlık kişilerle muhatap olacağına, tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına rivayet eder.

Rüyada kızının balkondan düştüğünü görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kazanç kapılarının kapanacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada bebeği balkondan düşürmek rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına yorulur.

Rüyada oğlunun balkondan düştüğünü görmek sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin balkondan düştüğünü görmek çevrenizden takdir görmeye, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına alamet eder.

Rüyada balkondan düşen çocuğu kurtarmak kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, çok iyi işler gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada erkek çocuğun balkondan düştüğünü görmek iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, kendisini aşan işlere kalkışacağına, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine delalet eder.

Rüyada annenin balkondan düştüğünü görmek sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.