Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kıvırcık saçlı olmak

Rüyada kıvırcık saçlı olmak

Rüyada kıvırcık saçlı olmak sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, daha çok çalışılacağına, yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kıvırcık saçlı olmak gördüyseniz:

  • Yükselme arzusuyla yanıp tutuşuyorsunuz.

Rüyada siyah kıvırcık saç görmek mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada saçını uzun ve kıvırcık görmek hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine işarettir.

Rüyada birini kıvırcık saçlı görmek kötü günlerini arkasında bırakacağına, huzurun bozulacağına, yeni bir projenin başına geçirileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına delalettir.

Rüyada saçları kıvırcık yapmak gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına yorulur.

Rüyada kısa ve kıvırcık saç görmek evlilik yolunda bir adım atılacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saçını kıvırcık yapmak hiç istemediği işlere gireceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saçlarını kıvırcık yapmak kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine yorulur.

Rüyada kıvırcık saçlı bebek görmek işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine, hayallerinin, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, parasının değerini bilerek hareket edeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.