Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kirpi öldürmek

Rüyada kirpi öldürmek

Rüyada kirpi öldürmek bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına delalet eder.

Rüyada kirpi öldürmek gördüyseniz:

  • Sağlık sorunlarının dışında, işinizle ilgili güzel bir gelişme olabilir.

Rüyada kirpi öldürmek büyük bir karar verileceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada evde kirpi görmek yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada oklu kirpi görmek dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, mutlu olacağına, hafifleyeceğine yorulur.

Rüyada beyaz kirpi görmek yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, rüyayı gören kişinin bu sayede çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına, yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına yorulur.

Rüyada kirpi eti yemek maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına, inancını bir kenara atacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine işaret eder.

Rüyada yavru kirpi görmek bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada kirpinin ısırdığını görmek hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, bu sayede olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına delalettir.

Rüyada kirpi oku görmek uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, kurulmuş bir ortaklığın  bozulması ile parasal olarak dara düşüleceğine, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments