Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kilisenin cami olduğunu görmek

Rüyada kilisenin cami olduğunu görmek

Rüyada kilisenin cami olduğunu görmek rızkının azalacağına, iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, hiç bilmediği ve görmediği yerler gezip göreceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, sıkıntıların aşılacağına, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada kilisenin cami olduğunu gördüyseniz:

  • Duygularınızı göstermek için biraz daha beklemelisiniz.

Rüyada cami kilise görmek yanlış işlere girip mutsuz olacağına, yakında hedefine ulaşacağına, problemlerinin çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada kilisenin cami olduğunu görmek beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada kilise ve cami görmek kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada cami ve kiliseyi bir arada görmek güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, elin bollaşacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine tabir olunur.

Rüyada cami ve kilise görmek gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kilisede yıkanmak bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, isabetli adımlar atacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kilise bahçesi görmek hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, verilen bütün emeklerin heba olacağına delalet eder.

Rüyada kilisede papaz görmek illet bir hastalığa yakalanmayacağına, çocuklar gibi mutlu olacağına, tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments