Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini tuvaletini yaparken görmek

Rüyada kendini tuvaletini yaparken görmek

Rüyada kendini tuvaletini yaparken görmek hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, sıkıntıların son bulacağına, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, o kişiye zararının dokunacağına, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına işaret eder.

Rüyada kendini tuvaletini yaparken gördüyseniz:

  • İş veya finans hayatında bazı aksaklıklara neden olacak tutumlar gösterebilirsiniz.

Rüyada tuvalette bebek doğurmak ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, cesaretinin yerine geleceğine, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına tabir olunur.

Rüyada tuvalette üzüm görmek problemlerin çözüme kavuşacağına, bolluk ve bereket geçireceğine, bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına rivayet eder.

Rüyada tuvalet ve insan pisliği görmek çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına, çok zarar göreceğine, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, hayırlı bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada tuvalete birşey düşürmek planlı ve programlı davranacağına, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına delalet etmektedir.

Rüyada fareyi tuvalette görmek kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tuvalet içinde kaka görmek vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, kazançlı işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada tuvalet çeşmesi görmek işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, bu kararlara uyulacağına, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin büyük tuvaletini yaptığını görmek onun her zaman başında olacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine ve insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments