Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini tekerlekli sandalyede görmek

Rüyada kendini tekerlekli sandalyede görmek

Rüyada kendini tekerlekli sandalyede görmek her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, hayatının planladığı gibi yürümeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kendini tekerlekli sandalyede gördüyseniz:

  • Yakında oluşacak olan bazı gelişmelerin belirtilerini görebilirsiniz.

Rüyada tekerlekli sandalyede olduğunu görmek çekilen acıların unutulacağına, kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, yüksek bir makama geleceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyi tekerlekli sandalyede görmek kötü yollara gireceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine rivayet eder.

Rüyada tekerlekli sandalyeden düşmek kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada tekerlekli sandalye oturmak rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, rüya sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölüyü tekerlekli sandalyede görmek işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine, çözümlere ve çarelere kavuşacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına rivayet eder.

Rüyada tekerlekli sandalye oturduğunu görmek iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine tabir olunur.

Rüyada tekerlekli sandalyeye binmek beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına delalet eder.

Rüyada tekerlekli sandalyede oturan birini görmek eğitimle ilgili bir sektörde işe başlanacağına, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments