Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini sandalyede görmek

Rüyada kendini sandalyede görmek

Rüyada kendini sandalyede görmek sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, atılan adımların ve ele geçen fırsatların pek kazanç getirmeyeceğine, sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, bir ömür olacağına, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, kendisine bir çiftlik evi alacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, eşiyle bahtiyar olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendini sandalyede gördüyseniz:

  • Çevrenin beğenisini kazanacaksınız.

Rüyada sandalyede oturmak ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine delalet eder.

Rüyada sandalye yıkamak bir takım sorunlar çıkacağına, maddi kaynakların hayaldeki eve kavuşmak için yetersiz kalacağına ve enerjisi yüksek, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına inanılır.

Rüyada sandalyenin üzerine çıkmak huzur dolu günler geçireceğine, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine inanılır.

Rüyada sandalye silmek kaderinin yüzüne güleceğine, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sandalye tamir etmek kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına inanılır.

Rüyada babasını tekerlekli sandalyede görmek iş hayatında büyük hezimetler alacağına, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına, eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, bu yüzden aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına, sürekli tartışacağına, bir rahat yüzü görmeyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, yaptığı işlerle çok ses etireceğine rivayet eder.

Rüyada tahtadan sandalye görmek işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, geçim derdinin de ortadan kalkacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada sandalye üzerine çıkmak maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments