Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini kelleşmiş görmek

Rüyada kendini kelleşmiş görmek

Rüyada kendini kelleşmiş görmek tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, kazancının azalacağına, hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, hayatına bolluk ve bereket geleceğine, sevdiklerine kavuşacağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine yorulur.

Rüyada kendini kelleşmiş gördüyseniz:

  • Hayatınızı canlandırmak için yeni şeyler denemelisiniz.

Rüyada koç kellesi görmek zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına yorulur.

Rüyada kelle görmek pek çok problemin peş peşe çözüleceğine, müjdeli ve güzel haberler alacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kelle paça yemek borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına, Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına işaret etmektedir.

Rüyada at kellesi görmek işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, kendi dualarının Allah katında kabul olacağına alamet eder.

Rüyada sığır kellesi görmek yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine inanılır.

Rüyada kelleşme görmek insanlar tarafından sevilmesi ve sayılması sayesinde çok rahat edeceği bir pozisyona ulaşacağına, güzel bir olayı mahvedip, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hayvan kellesi görmek kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, bazen umutlarını yitireceğine, elinin de bolluk göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada kadın kellesi görmek verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments