Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini kaçmış görmek

Rüyada kendini kaçmış görmek

Rüyada kendini kaçmış görmek eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, büyük çaba sarfedeceğine, dedikodulara alet edilen ismi nedeniyle insanlarla ilişkilerinin bozulacağına, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına, yanlış seçimler yapacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, elinin darlığa düşeceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına yorulmaktadır.

Rüyada kendini kaçmış gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi dengelemenize yardımı olabilecek seçenekleriniz üzerine düşünmeniz olumlu sonuçlar yakalamanızı sağlayabilir.

Rüyada erkek kaçırmak kısmetin bollaşacağına, kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelinlikle kaçırılmak uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, bu olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, şansının açılacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine rivayet eder.

Rüyada okul servisi kaçırmak sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına tabir olunur.

Rüyada metroyu kaçırdığını görmek etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, Mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşınla kaçtığını görmek evindeki huzurunun yerine geleceğine, gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaçan gelin görmek refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına ve çok mutlu bir hayat sürüleceğine, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına delalettir.

Rüyada yakınının kaçtığını görmek sıkıntıya düşüreceğine, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada gelini kaçırmak eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments