Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini bi evde görmek

Rüyada kendini bi evde görmek

Rüyada kendini bi evde görmek aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine, borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine, zorlu bir dönem geçirileceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak bu durumdan kısa sürede kurtulacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına inanılır.

Rüyada kendini bi evde gördüyseniz:

  • Planlarınızda belli uyarlamalar yapılması istenebilir, dozunda bir hızla ilerlemelisiniz.

Rüyada evden eve atlamak aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine işarettir.

Rüyada evi sel bastığını görmek bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, dileklerine ve hayallerinde kavuşacağına ve muradına da ereceğine delalet eder.

Rüyada deniz manzaralı evde olmak çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evden kedi kovmak kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, üzüntülerini bölüşeceğine rivayet eder.

Rüyada ev anahtarları görmek yanlış adımlar atacağına, kazancın günden güne düşeceğine, hayırlı fırsatlar yakalayacağına alamet eder.

Rüyada geniş ev satın almak sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına inanılır.

Rüyada tozlu bir ev görmek etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada eve temizlikçi almak rüya sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments